Toote kategooria

Lisada: Vesiniku energia tööstuse inkubatsiooni baasi, tuba 409, standardi hoone, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang City, Jiangsu provints, Hiina

Posti kood: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faks: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontaktid: Jack Wang

Email: jackwang@akwchina.com


CDM6150 Hüdrauliline Crawler ekskavaator

CDM6150 Hüdrauliline Crawler ekskavaator

Ehituse masina CDM6150 funktsioonid: CDM6150with tugev, võimas ja kvaliteetne mootor ja täiustatud negatiivse voolu juhtimiseks hüdrauliline süsteem, et saavutada parim võimu sobitamine ja minimaalne costand

Detailed description

Ehituse masina CDM6150 omadused:

CDM6150with tugev, võimas ja kvaliteetne mootor ja täiustatud negatiivse voolu hüdraulilise kontrollsüsteemi saavutada parim võimu sobitamine ja minimaalse costand tagada optimaalne töö efektiivsus.
CDM6150 on laialdaselt kasutatav forexcavating, käitlemise ja viimistlemine maa või rahuldada ehitusplatsidel, tehase, municipal inseneri- ja park objektid jne ning vabatahtlik breaking vasar, hoone lammutamine, road pindade remont ja rock purustamine kivid saavutamiseks.

Cummins mootori
Algne Cummins suure võimsusega, suure pöördemomendi ja turbo laadimine 4-silindriline otsesissepritsega mootor tagab kõrge töökindluse ja vastupidavuse. Õhk-õhk inter jahedamaks süsteemi üle suruõhk võib suurendada hapniku sisaldus põlemise korral märgatavalt. Center Kõrgsurvepumba high süsti surve all võimaldab kütuse ühtseks atomizing, tagab normaalse põlemisel ja vähendab heitgaaside emissiooni. Ja vastavad Euro ⅢA heite standard ei ole kohustuslik.

Filtreerimise süsteem
Kõrge kasuteguriga dual element õhufilter tagab kvaliteedi mootori õhu sisse. Peale õhu eelfilter saab teostada töötlemata filtreerimise üle õhu sisse tolmu kõrge kontsentratsioon töötingimustes operatsiooni sisse ja pikendavad hooldusintervalli õhu filtri. Õli ja vee eraldaja ja kaheetapilist kütusefilter näidatakse filtraati kütuse mitu korda toidetud mootorile kütuse kvaliteedi tagamiseks.

Jahutussüsteem
Paralleelselt radiaatori lihtsustab jahutav mõju parem- ja.

Hooldus ja teenindus
Otsesissepritsega mootor lihtne hooldus vähendab hooldus. Globaalne pärast teenuse mootor võimaldab üldiste vahendite ühiskasutust. See teenus tõhustada, vabastada klientide muretse ja tagada kohalolijate maksumäära ekskavaator.

Mootori juhtimise spetsialist
Mootori kiirus võimaldab 10 reguleeritav käikude kaudu seguklapp potentsiomeetriga ja saavutab täpse juhtimise üle mootori pöörlemiskiirus mootori seguklapp kontrollimise abil DC etteantavast juhtsignaalist. Mootor võimaldab auto tühikäigul/kiirendus funktsioon vähendada kütusekulu. See on funktsioon touch võimu suurendamise, saavad hakkama vastupidav töökorras kergust.

Juhtimismooduse
Vastu negatiivne juhtimissüsteemi või dual-pump pidev topelt-ahela suurima võimsusena süsteemile. Poom, hoides süsteemi vastu ja swing istmepadi ventiil kontrolli.

Funktsioonid
See masin on varustatud ülesannete sirge travel, buum/arm liitumiskoht, buum/arm ettevõttes, kiik prioriteet, kiik anti-Tagurdamine ja regenereerimine käe silindri. Edasi-tagasi circuit komposiit tegevuste sekkumiseta. Kaevamine käe ja ämber, samuti Tõste ja kiik buumi ajal tegutsevad samal ajal, parem- ja mootorid operatsioonid on sõltumatu ajal reisil.

Abimehhanismide hüdrauliline klapp
Peamised ventiil on varustatud ootere ventiilid lihtsustada paigaldamist nagu purustamine haamer lisatarvikute komplekt.

Filtreerimise süsteem
Hüdraulilise ahela on varustatud kvaliteetse hüdraulikaõli filter, mis pikendavad eluiga hüdraulilisi elemente.

Osade paigutus
Erilise disaini hüdrosüsteem ja komponendid asukohas võib suurendada süsteemi tõhusust masin. Hüdraulikaõli tank, peapump ja peamised valve on paigutatud tihedalt lühendada ühendusliinid ning sellest tulenevalt vähendada rea hõõrdumise ja surve langus. Radiaator on korraldada tõhusalt vähendada müra, kuuma õhu ja saanud käitaja heitgaaside kabiini taga paremal.

Pilootsüsteemis
Piloot pump on sõltumatu peapump ja pakkumise õli piloot süsteemi, mis tagab stabiilne ja sõltumatute piloot kontrollida ja hõlbustada hooldus.

Monitor
Mitmeotstarbeline true color monitori võimaldab reaalajas jälgimine ja väljapaneku masina seisukord, mootori pöörlemiskiirus, jahutusvedeliku temperatuuri, õli surve ja kütuse tase jne.

Power juhtimismooduse
transpordiliikide salvestamine power režiim (S režiimis) ja valguse-duty energiatarbega olekuga (L mode) raskeveokite energiatarbega olekuga (H režiim), saate aktiveerida kell 3 power näidatakse vähendada energiakadu. 3 transpordiliikide kombinatsiooni võib vähendada kütusekulu ja paremini vastata erinevate töötingimuste.

Süü Auto hoiatus
See võimaldab süü enesediagnostika auto hoiatus kuvamis- ja süü sõnumi salvestada kuni 99 000 tükki umbes süü kõne ja seadmete hoolduse käigus uurimise hõlbustamiseks. Seal on 3 taset hoiatuse kuvamiseks vastavalt puuduste raskusaste.

Mootori ülekuumenemist Auto kaitse
Ülekuumenemise kaitse on aktiivne, kui jahutusvedeliku temperatuur ületab 102℃. Siis mootori näidatakse ei seiskumine, kuigi süsteem vähendab mootori pöörlemiskiirus. Siiski kui jahutusvedeliku temperatuur on liiga kõrge, käitaja peaks vajadusel arvuti sulgeda ja Uuri puuduste põhjused.

Madala õli surve kaitse
Kuna õli surve all standardväärtuse, õli surve lüliti on suletud, 3s juhul kuvab hoiatuse tekst ja siis mootor aeglustub kuni madalatel pööretel. Sellisel juhul ettevõtja peaks arvuti sulgeda, kui masina kaitseks.

Hooldus Auto meenutavad
Monitori regulaarselt meenutab käitaja muutuvas mootoriõli, rasv ja filtri element seatud ajavahemikus kell toetada korraline hooldus.

Põhiraami
Jõuline põhiraami mõistliku paigutusega optimeerib teraste kasutamist.

Veermik
X-kujulise kerega raskeveokite kasti veermik on läbinud korduvate lõplike elementide analüütiline arvutamine ja suurendada üldist jäikust, tugevust ja väändejäikus vastupanu. Veermik on keevitatud madal sulamist teraskonstruktsioonile plaatidel kogu protsessi kvaliteedi kontroll. Kriitilised keevisliited täielikult lubamist vigade avastamise ja stressitesti toote kvaliteedi tagamiseks.

Track
On ribi ja ämblik cradle keset rada lingid. M-tüüpi tollitõkendi kasutamise tagamiseks pin rulli ja pin bush määrdeõli mõju. Pala tööelu pikendamiseks tõhusalt.

Pala rullid
Pala rullid mõistliku korraldusega jaotab paremini rakendada track kingad stressi.

Vedaja rullid
Vedaja rullid usaldusväärne üldine tihendus atribuudiga võimaldab pika kasutusea.

Travel seade
Proovisõidul üksus töötab kõrge kvaliteediga imporditud mootorid ja veoratta võtab vastu kõrgsagedusliku Küte üldise kõvendid protsessi välise püügivahendite velg hea kulumiskindlusega.

Laiskvorst padi
Laiskvorst istmepadi pitseerimise elemendid tõhusalt kvaliteetne tagama kõrgsurve pitseerimise silindriploki sees, vedrud on läbinud spetsiaalse termilise töötluse lubada vastupanu hea väsimus.

Kabiini šokk imendumist süsteemi
Kabiini shell on paigaldatud platvormi kaudu tihedustega pehmendusmaterjalidele, mis koosnevad silikoonõli ja kummist leevendada vibratsioon, müra vähendada ja tagada operatsiooni mugavalt.

Kabiini väline struktuur
Katuse ja mõlemal pool kabiini leidsid kinnitust terastorude väsimus vastupanu ja pressing suutlikkuse suurendamiseks. Langevate objekti kaitsekonstruktsiooni poltidega kabiini ees otseselt aidata kaasa eemaldamise ning seega võimaldada seadmel kohandada töötingimusi ja määratud ohutusnõudeid.

Windows
Klaas on kabiini otse ilma raami pildil välja kiskusid. Aknad võimaldavad tasuta kohanemiseks avamise/sulgemise ees ja ülemise akna ja esiklaas, pealegi, esi klaas saab panna käitaja üle katuse.

Eesmine puhasti
Ees kabiinis samba puhasti suurendab tema vaatevälja, see võimaldab pideva ja katkendliku operatsiooni režiimid.

Turvaline ja mugav kabiin
Vasak/parem samba tüüp tugevdatud kabiini vastab 15012117-2: 2008 ja vabatahtlik kabiini FOPS vastab 15010262:1998 tema ohutuse tagamiseks. 2.7m3 kabiini ruumi teeb ekskavaator operatsiooni mugav. Kontrolli elementide seestpoolt mõistliku paigutus võimaldab hõlpsasti käsitsetav.

Standard vedurijuhiruumi seadmete
Kabiini sees sisaldab sigari kergemad, tuhk salve, topsihoidja, mantel konks, cubbyhole ja ladustamise hammas, mis suurendada operatsiooni mugavust.

A/C süsteemi
Suur jõudlus ja tervislik A/C võimaldab õhu ringlema. Concise juhtpaneel ja lihtne vajutage key operatsiooni, mitmes suunas A/C vooliku ühenduskoht võimaldab kiire määruse kabiini temperatuuri ja kiire jäite sees. Süü enesetäiendamise diagnostika iimis hõlbustab A/C hooldus.

Deluxe iste
Mugav vedrustus tüüp iste on varustatud hüdraulilisest, lai seljatoe võimaldab toetust talje ja värvikõvera profiil võimaldab mugavaks riding, double slaidi track multi-Way multi-Step määrus võimaldab eri operaatorite leida parim poos, lai pedaali ruumi võimaldab vaba keha venitus ja vabastab käitaja pikka aega operatsiooni väsimus.

Ohutuse lukk Joystick
Hüdrauliline Tur lukk juhtkangi asub väljaspool kasti vasakul ees kabiinis. Kohapeal kontroll muutub aktiivseks, kui juhtkang on seisukoht, mis võib takistada tõhusalt vale toiming.

Pidurdusseadise Hoovale
Mõistliku kujunduse pidurdusseadise Hoovale säästab tegeva pingutust kangi põhimõttel, ergonoomiline disain võimaldab ettevõttel säilitada looduslik randme ja käe asend. Mõõdukas juhtkangi insult leevendab väsimust astet ja tagab täpse kontrolli.

Lüliti Juhtpaneel
Vasak/parem piloot kast Juhtpaneel on sisutihe ja esteetilise paigutus klahvivajutuse on lihtne.

Buum ja Arm
Toime tulla suure koormuse ajal, kujundus ja arendus meeskond LONKING võtab vastu konservatiivsem disaini filosoofia, säilitab kõrgem ohutusteguri, annab tööd lõplike elementide analüüsi, arvutamise ja optimaalse projekteerimise buum ja käe arendamise lõpetamiseks ja valib valmistamise buum ja käe jaoks madal sulamist kõrge tugevuse konstruktsiooniterasest.

PIN rulli
Pin võll on töö seadme ühendus tuumaks. LONKING valib professionaalne pin võlli tarnijate ja põhilepingus pin võllid range vigade avastamise kvaliteedi tagamiseks. Pin võlli LONKING ekskavaator s on paks chrome plaadistuse mantel ja suure pinna viimistlus. Erirežiimi lubab äärmiselt kõrge kulumiskindlusega ja korrosioonikindlus.

Kopp
Kopp korpus on valmistatud madal sulamist ja eriti tugev materjalid ja väline struktuur on valmistatud kõrge tugevuse ja kulumiskindel terased, mis moodustavad kogu tugevdatud ämber. See ekskavaator pakub erinevaid ämber võimalusi, kuidas katta töö esitatavad nõudmised.

Lihtne hooldus ja teenindus
Ja CDM6150 kujundus on võtnud arvesse hooldus isik annab mugavuse. Enamik hooldus asukohad pääseb kiire ja kõrge efektiivsuse hooldustööde maapinna tasandilt. 3 pool uste avamist ajal rutiinse kontrolli ja hoolduse ning igas teeninduspunktis on kergesti kättesaadavad. Hooldus punktid on selgelt määratletud, kerge käsitseda. Elektrilisi elemente peetakse tsentraliseeritult lülituselemendid väljale kabiinis säilitamise hõlbustamiseks.

Pikk hooldus ja teenus tsükkel
CDM6150 hooldus ja teenindus tsükkel on pikaajaline hooldus failikogumikku vähendada ja suurendada kättesaadavust.


SpetsifikatsioonidCDM6150
MootorMudelCummins4BTAA3.9-CCumminsQSB4.5Nimivõimsusest86 kW (117hp) /2200 p/min90 kW (122hp) /2200 p/minMax. pöördemoment424 N.m/1600 p/min489 N.m/1500 p/minKandis × insult102 mm × 120 mm107 mm x 124 mmNihe3.9 L4.5 LKommentaarSäilitada nimivõimsusest kell 2300m tõusu.TöökaalKokkuvõteTegutsevad kaal: 14000 kg tegeva kaal sisaldab 4600 mm standard buum, 2500 mm konstruktsiooniliselt, 0.56m3 standard kopp, kaal
500 mm track kingad, määrdeõli, jahutusvedelik, täis diisel õli paagi ja ülejäänud standardkujule ühikut...Rõhk maapinnale45 kPaVedeliku mahtKütusepaak270 LJahutussüsteem23 LMootoriõli14 LSwing proovisõidul üksus1.8 LReisimine püügivahendite2 × 2.5 LHüdraulikaõli tank159 LKiik mehhanismKokkuvõteKõrge pöördemoment kolb mootorist ja 2-astmeline planeetide reduktor drive. Piduri sees laadimise motor kohaldab
Kevad ja hüdrauliliste üksus vabastatud. Siis on saadaval, kui kiik pidurdusseadise Hoovale on neutraalses asendis.Kiik kiirus11.9 rpmTravel driveKokkuvõteIntegreeritud 2-kiirusega kolb hüdrauliline mootor ja reduktor sõita, mootoriga ja hüdrauliliste torujuhe korraldatud
karm teekatte põhjustatud kahju vältimiseks väravas teele. Mootor sees, võimaldatakse
teenuse piduri ja šokk imendumist ventiil tagada tõrgeteta ja peatus ja usaldusväärne pidurdus.Taveling kiirus3.34-5.5 km/hGradeability35°(70%)MaximumTraction113 kNReisil mehhanismStandard track kinga laius500 mmEi. pala kinga43 (mõlemal pool)Ei. kohta carrierrollers2 (mõlemal pool)Ei. pala valtside7 (mõlemal pool)Hüdrauliline süsteemPeapumpDuplex teljesuunaline muutuja kolvi pumpPiloot pumpkäik pump (Kompleksne peapump)Max. voolu süsteemi2 × 120 L / minMax. rõhu seadmed34.3 MPaMax. piloot surve3.9 MPaTöötav sisseseadeIga masin tegevus on piloodi kontrolli all. Õige hoob kontrollib liikumise buum ja samas kopp
Vasak Kang juhib käe liikumise ja ülakeha struktuuri hoos. Suu piloot ventiil on varustatud Kang
juhtkangi kontrolli masin reisil või jalgsi või kangi keerates. Reisimine püügivahendite nihe võtab vastu solenoid üleminekut kontrolli.ElektrisüsteemSüsteemi pinge: 24 V aku: 12 V, 120 A × 2


Transpordi maht
Mõõtudele ligikaudne standardkujule varustuse omaga.


Boom pikkus (mm)4600
Käe pikkus (mm)2500
Transpordi length(mm)7930
b kokku transpordi height(mm)3070
c klaaside kaugus (mm)2880
d saba pöörlev radius(mm)2250
e vastukaal jahvatatud clearance(mm)924
f Track gauge(mm)1990
g kokku transpordi width(mm)2590
h üleval struktuuri width(mm)2500
Standard jälgida kinga width(mm)500
J Min. jahvatatud clearance(mm)422
Kabiini height(mm)2868


Tööraadius
Mõõtudele ligikaudne tothat seadmete standardkujule.


Boom pikkus (mm)4600
Käe pikkus (mm)2500
aMax. Kaevetööd radius(mm):8336
b Max. Kaevetööd depth(mm):5542
c Max. Kaevetööd height(mm):8343
d Max. dumpingu height(mm):6160
e Max. kaevamise raadius ground(mm):8214
Max. kopp breakout force-ISO(kN):132,4
Max. arm breakout force-ISO(kN):85,6


Standardvarustus
Järgmised seadmed esemed on kogu standardvarustus. Lisaks muutub koos toote muutmine standardkujule.
Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku esindaja.
VahelduvvoolugeneraatoriVedrustuse tüüp reguleeritav iste
Platvormi töö lamp (2)Ülestõstetav turvavöö
Boom töötab lamp (1)Tuhatoos ja sigari kergem
Veekindel elektrilisiTopsihoidja
Algne Yanmar mootorA/C süsteemi kiire jäite
Radiaalne pitsat õhufilterSaab paigaldada kaks täiendavat pedaalid
Õhu eelfilterHüdrauliline Tur lukk joystick
Õli ja vee eraldajaRaadio
KütusefilterFaili tasku
Muld seina radiaatori ruumi puhastamineMüts ja karv konks
Suuremahulise kütusepaakLadustamise hammas
Abimehhanismide hüdrauliline valve (1)Sisevalgustus seadmed
Auto kiik seisupidurStandard stereo Kõlar
Boom/käe hoides kontrolli funktsioonKruvitava katuseakna
VastukaaluksPuhasti ja Pesur
Gate lukk ja kaane lukkTagumise akna (escape exit)
A/C statsionaarse kondensaatoriPõgeneda vasar
Arm taasaktiveerimine circuitPestav kummist põranda Matt
Standard kiiruse travelTulekustuti
Eesmine laiskvorst ja laiskvorst padiGraafiline kuvar
RoolKuupäeva ja kellaaja kuvamine
Keskne kiik konnektorMasin riigi display
Pala valvurTöö tund ekraani
Reguleeritava istme käetoeMootori kiiruse Kuva
Õhust ja rakmed (v.a raadio Kõlar)Hoiatusteade


Lisavarustus
Valikulised seadmed võib erineda käesolevast juhendist. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku esindaja.
KoppTegevate konsoolVeermikAbimehhanismide hüdrauliline üksus ja torujuhtme
Kitsas kopp 0.1 m³ üldine ämber 0,25 m³ üldine ämber 0,36 m³ üldine ämber 0,39 m³ lahtised materialbucket 0,42 m³Töö signaallamp500 mm kolmekordne grouser kingadBreaking hammer torujuhtme
Kabiini katuse kaitsta net600 mm kolmekordne grouser kingadHüdraulilise purustamise vasar
Kabiini ees end pooleldi kattelehtede netPala kummist plokk
CAB esiotsa integraal kaitsta netTravel signaalseadme


Hot Tags: cdm6150 hüdrauliline crawler ekskavaator, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, madal hind, parim, tooted
Seonduvad tooted
Feedback