Toote kategooria

Lisada: Vesiniku energia tööstuse inkubatsiooni baasi, tuba 409, standardi hoone, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang City, Jiangsu provints, Hiina

Posti kood: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faks: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontaktid: Jack Wang

Email: jackwang@akwchina.com


CDM6065 Hüdrauliline Crawler ekskavaator

CDM6065 Hüdrauliline Crawler ekskavaator

Ehituse masina CDM6065 omadused: CDM6065 on varustatud madala müraga, vähesaastavate, väiksus ja tugevat võimu Yanmar mootor. See on varustatud ka sõltumatu voolu omanikele uut tüüpi

Detailed description

Ehituse masina CDM6065 omadused:

CDM6065 on varustatud madala müraga, vähesaastavate, väiksus ja tugevat võimu Yanmar mootor. See on varustatud ka sõltumatu voolu jaotus hüdraulilise süsteemi (LUDV) koormuse rõhk mitteseotud uutmoodi. Masin kuulub omadused energia säästmise, täielik funktsionaalne, hea stabiilsus, kõrge tootlikkusega, eile salongi jne.
CDM6065 kasutatakse laialdaselt municipal inseneri, aia projekti, niisutus- ja vee loodushoiust ehitus jne.

Yanmar TNV seeria mootor
Original Jaapanist imporditud Yanmar nelja silindriga, neljataktiline, vesijahutusega, otsene injection mootor. See on võimsad ja kütusesäästlikud. Unikaalne CAE tehnoloogia Yanmar, suur summuti ja uut tüüpi jahutusventilaator, tõhusalt vähendab müra ja vibratsiooni masin. Ja vabatahtlik mootor, mis vastab Euro ⅢA heite standard.

Filtreerimise süsteem
Kõrge kasuteguriga dual õhufilter tagab kvaliteedi mootori õhu sisse. Peale õhu eelfilter saab teostada töötlemata filtreerimise üle õhu sisse lubada operatsiooni töötingimustes õhu halva kvaliteedi ja pikendavad hooldusintervalli õhu filtri. Õli ja vee eraldaja ja ülitäpse kütusefilter näidatakse filtraati kütuse mitu korda toidetud mootorile kütuse kvaliteedi tagamiseks.

Jahutussüsteem
Paralleelselt radiaatori jahutamiseks lihtsustab jahutav mõju parem ja hooldus.

Hooldus ja teenindus
Hooldus vähendab otsesissepritsega mootor lihtne hooldada. See vabastada muretsemata teenuse kliendid ja tagada kohalolijate maksumäära ekskavaator.

Juhtimismooduse
Uus LUDV võimu tasakaalustatud süsteemi ja voolu turustussüsteemi sõltumata laadimisel rõhul oskab suurepäraselt kontrollida iga rühma valve südamiku mitu valve ning levitada mootorivõimsuse suurim suhtarvuna vastavalt süsteemi vajadustele, et realiseerida Parim vaste alusel mitmesuguseid meetmeid töö tingimused või koormusega ja tulemuseks on suurim talitluse efektiivsemaks , samuti nagu ekskavaator operatiivne stabiilsuse ja usaldusväärsuse suurendamiseks.

Funktsioonid
(Algab & operatsiooni liikumises) pöörlemiskiirust kontrollida.
Vooluhulga ja rõhu kontrolli, samal ajal.
Tõhus kontroll pöörlemiskiirust (kui seda seostada teiste resolutsiooni).
Kiirendus ja aeglustus suurepärane jõudlus.
Arm regenereerimine circuit, edendada kaevamis kiirus.

Abimehhanismide hüdrauliline klapp
Peamised ventiil on varustatud ootere ventiilid lihtsustada paigaldamist nagu purustamine haamer lisatarvikute komplekt.

Filtreerimise süsteem
Hüdraulilise ahela on varustatud kvaliteetse hüdraulikaõli filter, mis pikendavad eluiga hüdraulilisi elemente.

Osade paigutus
Erilise disaini hüdrosüsteem ja komponendid asukohas võib suurendada süsteemi tõhusust masin. Osad on paigutatud tihedalt lühendada ühendustorud ning sellest tulenevalt vähendada torude hõõrdumist ja survet.

Monitor
Suur LCD-ekraan pakub mugav visuaalne operatsiooni liides, masina töö seisukorras ja toimingu parameetrid, nagu mootori kiirus, jahutusvedeliku temperatuuri, mootori õlisurve ja kütuse taset, reaalajas pööramine ja ajalooline vead kuvatakse intuitiivselt.

Süü Auto hoiatus
Hoiatus masina rikke kaudu heli, valgus, ja tekst ja automaatse äratuse.

Põhiraami
Jõuline ülemise raami mõistliku paigutusega optimeerib teraste kasutamist.

Veermik
X-kujulise kerega raskeveokite kasti veermik on läbinud korduval analüüsimisel ja arvutamine, suurendavad üldist jäikust, tugevust ja väändekatse vastupanu. Veermik on keevitatud madal sulamist teraskonstruktsioonile plaatidel kogu protsessi kvaliteedi kontroll. Kriitiline keevitus õmblused täielikult lubamist vigade avastamise ja stress test tagada toote kvaliteet ja vastupidavus.

Track
On intensiivistunud ribid ja ämblik cradle keset rada lingid. Kasutades pin ja pin suites määrdeõli mõju tagamaks M-tüüpi õli pitsat. Pala tööelu pikendamiseks tõhusalt.

Travel seade
Proovisõidul üksus töötab kvaliteetne imporditud mootorid ning liikumapanev mootor käik ring võtab vastu kõrgsagedusliku Küte üldise kõvendid protsessi välise püügivahendite velg hea kulumiskindlusega.

Laiskvorst padi
Laiskvorst istmepadi pitseerimise elemendid tõhusalt kvaliteetne tagab kõrgsurve pitseerimise silindriploki sees, pingutamine springs on läbinud spetsiaalse termilise töötluse lubada vastupanu hea väsimus.

Kabiini šokk imendumist süsteemi
Kabiini shell on paigaldatud platvormi kaudu tihedustega pehmendusmaterjalidele, mis koosnevad silikoonõli ja kummist leevendada vibratsioon, müra vähendada ja tagada operatsiooni mugavalt.

Windows
Klaasi kiskusid salongi otse ilma raami pildil välja. Aknad võimaldavad tasuta kohanemiseks avamise/sulgemise ees ja ülemise akna ja esiklaas, pealegi, esi klaas saab panna käitaja üle katuse.

Eesmine puhasti
Puhasti asub ees salongi samba suurendab tema vaatevälja, see võimaldab pideva ja katkendliku operatsiooni režiimid.

Turvaline ja mugav kabiin
Avar ja multifunktsionaalse salongi konstrueeritud ergonoomika vastavalt suurendab mugavust operaatorile. Kontrolli elemendid sees salongi mõistliku paigutus võimaldab hõlpsasti käsitsetav.

Standard Cabin seadmed
Cabin inside sisaldab sigari kergemad, tuhatoos, topsihoidja, ladustamise rack, mantel konks, põgeneda vasar ja tulekustuti.

A/C süsteemi
Suur jõudlus ja tervislik A/C võimaldab õhu ringlema. Concise juhtpaneel ja lihtne vajutage key operatsiooni, mitmes suunas A/C vooliku ühenduskoht võimaldab kiire määruse kabiini temperatuuri ja kiire jäite sees.

Deluxe iste
Mugav vedrustus iste on varustatud hüdraulilisest, lai seljatoe võimaldab toetust talje ja värvikõvera profiil võimaldab mugavaks riding, double slaidi track multi-Way multi-Step määrus võimaldab eri operaatorite leida parim poos, lai pedaali ruumi võimaldab vaba keha venitus ja vabastab käitaja pikka aega operatsiooni väsimus.

Ohutuse lukk Joystick
Hüdrauliline Tur lukk juhtnuppu asub väljaspool kasti vasakul ees salongis. Kohapeal kontroll muutub aktiivseks, kui juhtkang on seisukoht, mis võib takistada tõhusalt vale toiming.

Pidurdusseadise Hoovale
Mõistliku kujunduse pidurdusseadise Hoovale säästab tegeva pingutust kangi põhimõttel, ergonoomiline disain võimaldab ettevõttel säilitada looduslik randme ja käe asend. Mõõdukas juhtkangi insult leevendab väsimust astet ja tagab täpse kontrolli.

Lüliti Juhtpaneel
Vasak/parem piloot kast Juhtpaneel on sisutihe ja esteetilise paigutus klahvivajutuse on lihtne.

Buum ja Arm
Toime tulla suure koormuse ajal, LONKING design & development meeskond võtab palju ajakohastatud disain ideid, säilitab kõrgem ohutusteguri, töötab korduval analüüsimisel, arvutamise ja optimaalse projekteerimise buum ja käe arendamise lõpetamiseks ja valib valmistamise buum ja käe jaoks madal sulamist kõrge tugevuse konstruktsiooniterasest.

PIN võlli
Pin võll on töö seadmete ühendamine tuumaks. LONKING valib professionaalne pin võlli tarnijate ja põhilepingus pin võllid range vigade avastamise kvaliteedi tagamiseks. Pin võlli LONKING ekskavaator s on paks chrome plaadistuse mantel ja suure pinna viimistlus. Erirežiimi lubab äärmiselt kõrge kulumiskindlusega ja korrosioonikindlus.

Kopp
Kopp korpus on valmistatud madal sulamist ja eriti tugev materjalid ja väline struktuur on valmistatud kõrge tugevuse ja kulumiskindel terased, mis moodustavad kogu tugevdatud ämber. Standard kopp korter-korrus, mille kasutajaid on kiitis sobib rohkem tasandamine tingimustele. See ekskavaator pakub erinevaid ämber võimalusi, kuidas katta töö esitatavad nõudmised.

Lihtne hooldus ja teenindus
CDM6065 kujundustöö kaaluda pakkudes mugavuse hooldustöötajad. Enamik hooldus asukohad pääseb kiire ja kõrge efektiivsuse hooldustööde maapinna tasandilt. Hooldus punktid on selgelt määratletud, kerge käsitseda. Elektrilisi elemente on lähedal väljaspool kohapeal säilitamise hõlbustamiseks.

Pikk hooldus ja teenus tsükkel
CDM6065 hooldus ja teenindus tsükkel on pikaajaline hooldus failikogumikku vähendada ja suurendada kättesaadavust.


Spetsifikatsioonid

CDM6065

Mootor

Mudel

Yanmar 4TNV94L-PLK

Yanmar 4TNV98-ZSLK

Nimivõimsusest

43.3 kW(58.8 hp) 2400 rpm

46,3 kW(58.6 hp) 2200 rpm

Kandis × insult

94 mm × 110 mm

98 mm × 110 mm

Nihe

3.054 L

3.319 L

Min. kütusekulu

220 g/kw.h

Töökaal

Kokkuvõte

Tegutsevad kaal: 6050 kg tegeva kaal sisaldab 3000mm standard buum, 1550mm konstruktsiooniliselt, kaal
0.25m3 standard kopp, 400mm track kingad, määrdeõli, jahutusvedelik, täis diisel õli paagi ja ülejäänud standardkujule ühikut.

Rõhk maapinnale

32 kPa

Vedeliku maht

Kütusepaak

134 L

95 L

Jahutussüsteem

15 L

Mootoriõli

10.5 L

Swing proovisõidul üksus

1.2 L

Reisimine püügivahendite

2 × 1 L

Hüdraulikaõli tank

115 L

Kiik mootor

Kokkuvõte

Kolb tüüp (koos kaitseklapi ja suletud tüüpi pidur)

Kiik kiirus

11 p/min

Travel mootor

Kokkuvõte

Kolb tüüp (koos kaitseklapi ja suletud tüüpi pidur)

Taveling kiirus

2.5-5.0 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

58,3 kN

Reisil mehhanism

Standard track kinga laius

400 mm

Ei. pala kinga

39 (mõlemal pool)

Ei. kohta carrierrollers

1 (mõlemal pool)

Ei. pala valtside

5 (mõlemal pool)

Hüdrauliline süsteem

Peapump

Aksiaal muutuja kolvi pump

Max. voolu süsteemi

146 L/min

156.2 L/min

Max. rõhu seadmed

24,5 MPa

Max. piloot surve

3.7 MPa

Töötav sisseseade

Iga masin tegevus on piloodi kontrolli all.
Õige hoob kontrollib liikumise buum ja ämber, samal ajal vasaku kangi kontrolli
arm liikluse ja ülemine struktuuri kiik. Suu piloot ventiil on varustatud kangi joystick
kontrollida kohapeal reisil või jalgsi või kangi keerates. Reisimine püügivahendite nihe võtab vastu solenoid üleminekut kontrolli.

Elektrisüsteem

Süsteemi pinge: 24 V aku: 12 V, 85 A


Transpordi maht
Mõõtudele ligikaudne standardkujule varustuse omaga.

Boom pikkus (mm)3000
Käe pikkus (mm)1550
Transpordi pikkus (mm)5850
b kokku transpordi kõrgus (mm)2618
c klaaside kaugus (mm)1900
d saba pöörlev raadius (mm)1705
e vastukaal kliirens (mm)703
f rööbastee laius (mm)1600
g kokku transpordi laius (mm)2000
h üleval struktuuri laius (mm)1940
i Standard rataste kinga laius (mm)400
j Min. kliirens (mm)323
Kabiini kõrgus (mm)2618


Tööraadius
Mõõtudele ligikaudne tothat seadmete standardkujule.

Boom pikkus (mm)3000
Käe pikkus (mm)1550
Max. kaevamise raadius (mm)6096
B Max. kaevamise sügavus (mm)3762
C Max. kaevamine kõrgus (mm)5965
D Max. dumpingu kõrgus (mm)4135
E Max. kaevamise raadius maapinnast (mm)5953
Max. kopp breakout sundida ISO (kN)44.8
Max. arm breakout sundida ISO (kN)31,4


Standardvarustus
Järgmised seadmed esemed on kogu standardvarustus. Lisaks muutub koos toote muutmine standardkujule. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku esindaja.

VahelduvvoolugeneraatoriVedrustuse tüüp reguleeritav iste
Platvormi töö lamp (2)Ülestõstetav turvavöö
Boom töötab lamp (1)Tuhatoos ja sigari kergem
Veekindel elektrilisiTopsihoidja
Algne Yanmar mootorA/C süsteemi kiire jäite
Radiaalne pitsat õhufilterSaab paigaldada kaks täiendavat pedaalid
Õhu eelfilterHüdrauliline Tur lukk joystick
Õli ja vee eraldajaRaadio
KütusefilterFaili tasku
Muld seina radiaatori ruumi puhastamineMüts ja karv konks
Suuremahulise kütusepaakLadustamise hammas
Abimehhanismide hüdrauliline valve (1)Sisevalgustus seadmed
Auto kiik seisupidurStandard stereo Kõlar
Buum/Armholding kontrolli funktsioonKruvitava katuseakna
VastukaaluksPuhasti ja Pesur
Gate lukk ja kaane lukkTagumise akna (escape exit)
A/C statsionaarse kondensaatoriPõgeneda vasar
Arm taasaktiveerimine circuitPestav kummist põranda Matt
Standard kiiruse travelTulekustuti
Eesmine laiskvorst ja laiskvorst padiGraafiline kuvar
RoolKuupäeva ja kellaaja kuvamine
Keskne kiik konnektorMasin riigi display
Pala valvurTöö tund ekraani
Reguleeritava istme käetoeMootori kiiruse Kuva
Õhust ja rakmed (v.a raadio Kõlar)Hoiatusteade


Lisavarustus
Valikulised seadmed võib erineda käesolevast juhendist. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku esindaja.

KoppTegevate konsoolVeermikAbimehhanismide hüdrauliline üksus ja torujuhtme
Kitsas kopp 0.1 m³ üldine ämber 0.2 m³ üldine ämber 0,23 m³ lahtised materialbucket 0.31 m³Töö signaallamp500 mm kolmekordne grouser kingadBreaking hammer torujuhtme
600 mm kolmekordne grouser kingadHüdraulilise purustamise vasar
Pala kummist plokk
Travel signaalseadme

Hot Tags: cdm6065 hüdrauliline crawler ekskavaator, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, madal hind, parim, tooted
Seonduvad tooted
Feedback